vega_urunler

Vega Hapı Neye Yarar?

Vega 100 mg Hapı Neye Yarar?

Vega hapı neye yarar diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre. Öncelikle Vega hapı içerisinde sildenafil sitrat barındırır ve bu madde sayesinde penisiniz de etkileyici bir sertleşmeyi ve kalınlaşmayı sağlar. Vega hapını kullandıktan sonra penisiniz de ki fizyolojik değişimi görecek ve bu fizyolojik değişim sizde psikolojik bir değişime daha doğrusu tatmine yol açacaktır.

Vega hapının en büyük etkisi beklide budur. O siz de ciddi bir tatmin hissi yaratarak sizin mutlu olmanızı sağlar. Son zamanlarda yapılan araştırmalar Vega hapının oksitosin gibi hormonları vücudunuzda salgılanmasını sağlamakta ve nörolojik olarak da sizi mutlu etmektedir. Uzmanlar bu mutluluk hissinin sizi partnerinize aşık edebileceğini söylemektedir.

Tüm bunlarla beraber Vega hapı bir geciktiricidir. Vega bilimsel adıyla Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak bilinir. Bu Vega hapının erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke ettiği ve penisi cinsel ilişki sırasında daha işlevsel kıldığı anlamına gelmektedir.

Vega Hapı Yan Etkileri Nedir?

Vega hapı yan etkileri nedir diye birçok kullanıcı Vega hapını kullanmadan önce sormakta ve Vega hapının yan etkilerini merak etmektedir. Vega hapı birçok kullanıcı da cinsel ilişki sonrasında mide bulantısı, çeşitli görme bozuklukları, baş ağrısı ve dönmesi, eklem ağrıları gibi sorunlara neden olmaktadır.

Bazı kullanıcılarda nadir de olsa penis ağrısı görülmüştür. Bununla beraber Vega 100 mg hapının yanlış kullanımı ve yanlış kişiler tarafından kullanımı yan etkilere veya yan etkilerin artmasına sebep olabilir. Örneğin Vega hapı kalp hastalarına ve yükse tansiyondan mustarip olan 50 yaş üstü erkeklere tavsiye edilmez. Yanlış kullanımdan kaynaklanan etkilerde vardır. Mesela Vega hapı alkol veya sigarayla beraber tüketilmemelidir.

Vega Hapı Kimlere Tavsiye Edilmez?

Peki Vega hapı kimlere tavsiye edilmez diye soracak olursanız aslında birçok doktorunda size söyleyebileceği gibi bu liste bayağı kabarıktır. Öncelikle Vega hapını kullanmadan önce herhangi bir kalp krizi geçirdiyseniz Vega hapını kullanmayın.

Bunun yanında bir böbrek veya karaciğer hastasıysanız eğer Vega hapı şu elinizdeyse bile bırakın. Eğer erken boşalma veya sertleşme gibi bir sorununuz yoksa Vega hapını kullanmanıza da gerek yoktur. Ancak pek tabii performans arttırmak ve partnerinizi Vega hapının muhteşem etkisiyle etkilemek istiyorsanız Vega yı kullanabilirsiniz.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA