vega_urunler

Vega hap kullanımı

Vega hap kullanımı

Vega hap kullanımı ile çok kullanışlı ve pratik bir haptır. Öncelikle Vega hapı piyasada 25 mg, 50 mg ve 100 mg olarak bulunabilmektedir. Vega hapı doğru kişiler tarafında doğru dozlarda kullanılmalıdır. Vega cinsel ilişkiden 1 saat önce kullanılmalıdır. Vega hapı alırken bol su içmeniz gerekmektedir. Bol su içmek cinsle ilişki sırasında oluşabilecek aşırı susuzluğu engelleyecektir.

Aynı manada bol su içmek Vega hapının sürekli kullanımında gerçekleşebilecek böbrek yetmezliği ve karaciğer yağlanması gibi olası sorunları ortada kaldıracaktır. Vega hapı alkolle kullanması tavsiye edilmeye bir haptır. Vega hapının alkolle kullanılması Vega hapının mevcut etkilerini azaltacak ve ya etkilerini artıracaktır.

Vega hapını ilk defa kullanıyorsanız eğer uygun dozlarda bu hapı almanız gerektiğini unutmamalısınız Günlük 100 mg den fazla almak bu hap kullanımında tavsiye edilmemektedir. Eğer ilk defa kullanıyorsanız, 25 mg ile başlayabilir ve Vega hapına alıştığınızda bu dozları artırabilirsiniz.

Vega hap etkileri

Vega hap etkileri ile de birçok erkeğin ilk önce çekmecesine ve sonra ise gönlüne girmektedir.  Vega hapı piyasadaki en ekili sertleştiricilerden ve geciktiriciler den biridir. Bazları onu etkisinin 12 at olduğunu söylemekte bazıları ise bu süreyi 24 saat olarak vermektedir. Vega hapı çokça sabah ereksiyonuna neden olmaktadır.

Vega hap penise sürekli kan pompalayarak canlı ve hareketli olmasını sağlar. Penis bu sayede güçlü bir işlevsellik kazanır ve kullanan erkeklerin hayatının en mutlu ve güzel gecelerini yaşatır. Vega hap aynı zamanda geciktirici etkisiyle de gönül kazanmaktadır.

Vega hapı yan etkileri

Vega hap yan etkileri ile birçok erkek tarafından deneyimlenmiştir. Vega hapları birçok erkekte yoğun bir baş ağrısına neden olmuştur. Bu baş ağrısı kısa sürse de gayet yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Vega hapı cinsel ilişki sorasında baş ağrısının dışında baş dönemsi, mide bulantısı, yüz ve burun kızarıklıkları, mide ekşimesi, bulanık görme, pensi ağrısı, eklem ağrıları, bel ağrısı gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olmaktadır. Vega yüksek kan basıncın neden olabileceğinden dolayı tansiyona hastalarına tavsiye edilmeye bir haptır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA