vega_urunler

Vega hap kullanıcı yorumları

Vega hap kullanıcı yorumları , Sertleştirici ve geciktirici haplar içerisinde çok özel bir yeri olan vega hap kullanıcı yorumları gerçekten de çok olumludur. Piyasada vega 100 mg olarak bulunabilecek bu vega hapı içinde çok yoğun bir sildenafil barındırır.

Sildenafil etken maddesinin yanında vega haplarının içerisinde birçok etkili kimyasal ve organik madde bulunmaktadır. Vega hapları birçok erkeği ilk önce çekmecesine sonra etkisiyle gönlüne girmiştir. Vega hapı, bazı erkeklerde 12 saate varan bir sertleştirme etkisine neden olmuş, bazı erkekler ise bu saati 24 saat olarak vermiştir. Az olsa da 48 saat etkiden bahseden erkekler de bulunmaktadır.

Vega hapları penise kan pompalanmasını sağlayarak tüm vücudu bir kan deposuna çevirir. Vega hapları bu sayede penis erekte eder ve sertleştirir. Sertleşen penis cinsel ilişki boyunca asla içine çekilmez veya inmez.

Vega etkileri

Piyasada 25 mg, 50 mg, 100 mg olarak bulabileceğiniz vega etkileri ile de tüm erkekleri kendine hayran bırakmıştır. Vega hapları sertleşmekte sorun yaşayan erkekler için biridir. Vega gece boyunca penise kan pompalar ve bu sayede penisi hep ayakta hem güçlü bir şekilde tutar. Penis bu süre içerisinde asla yorulmamakta sizi her boşalmadan sonra daha da büyük bir cinsel istek ve arzu ile dolarsınız.

Vega hapları aynı zamanda erken boşalmaya nende olan enzimleri de bloke eder ve bu bloke edici özelliği ile de etkili bir cinsel performans hapı olma özelliği göstermektedir. Vega gerçekten de erkekleri bu zamana kadar gördüğü en etkili cinsel performans haplarında biridir.

Vega yan etkileri

Vega yan etkileri ile de çokça yoğun ve şiddetli etkiler gösteren bir haptır. Vega hapları cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve baş dönmesi, bulanık görme ve çeşitli görme sorunları, mide bulantısı, mide ekşimesi, penis ağrısı, eklem ağrıları ve bel ağrısı gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olmaktadır. Vega hapları alkolle beraber alındığında yan etkileri artan bir haptır. Bu noktada onu bol su ile almalısınız. Vega yüksek tansiyon hastaları için tavsiye edilmemektedir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA