vega_urunler

Vega 100 mg 4 Tablet Geciktirici

Vega 100 mg 4 Tablet Cinsel İlaç

Eğer Vega 100 mg 4 tablet geciktirici satın almak istiyorsanız bu hiç te yanış bir tercih değildir. Çünkü Vega 100 mg 4 tablet geciktirici özellikli ereksiyon hapları piyasada ki en etkili cinsel performans haplarından biridir. Belki de en etkilisidir diyebiliriz. Vega hapının en büyük etkisi sertleştirici etkisidir. Vega penise sürekli olarak kan pompalar ve penis canlı, oksijen dolu bir halde tutar.

Bu sayede penis Vega’nın etki süresi içinde çok güçlü bir sertleştirici etki sağlar ve sabahlara kadar sürecek zevk dolu cinsel ilişkilerin temelini atar. Vega hapının bu sertleştirici etkisinin dışında geciktirici etkisi de bilinmektedir.

Vega 100 mg erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke eder ve lokal bir anestezi etkisin de bulunur. Vega bu sayede geciktirmekte ve böylesine güçlü yollardan her iki tarafı da mutlu etmektedir.

Vega 100 mg 4 Tablet Yararları

Vega 100 mg 4 tablet yararları açısından da birçok kullanıcıyı mutlu etmektedir.  Vega 100 hapları sürekli olarak kullanıldığında birçok cinsel sorunun üzerine etkili bir biçimde gitmektedir. Bu sorunlar da en çok erkekleri üzen sorun sertleşme sorundur. Vega 100 hapları içinde buluna sildenafil etken maddesi sayesinde pensi bir cinsel uyarıcı sayesinde sürekli olarak kaldırmakta ve erekte etmektedir.

Vega hapının etki süresi içinde Vega asla inmemekte ve daima yüksek bir performans sergilemektedir. Vega 100 gerçekten de bu yönüyle etkili bir haptır. Aynı zamanda Vega hapı cinsel enerji ve güç vermekte ve vücudu hem psikolojik hem cinsel anlamda cinsel ilişkiye hazır hale getirmektedir.

Vega 100 mg 4 Tablet Yan Etkileri

Vega 100 mg 4 tablet yan etkileri ile bilinen bir haptır. Vega 100 hapının içerisinde yoğun bir şekilde sildenafil bulunmaktadır. Bu etkili kimyasalın tabii ki bazı yan etkileri bulunmaktadır. Vega 100 hapı cinsel ilişki sonrası baş ağrısı ve baş dönmesi, bulanık görme, mide bulantısı, mide ekşimesi, penis ağrısı, eklem ağrıları, ışıklı alanlara duyarlık, burun ve yüz kızarıklıkları gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir. Vega alkolle beraber kullanılması tavsiye edilmeyen bir haptır.

VEGA 100 MG ORİJİNAL EREKSİYON HAPI ECZANE SİPARİŞ HATTI :

0 535 778 16 84

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA