vega_urunler

Vega 100 Hapı Bilgi

Kısaca Vega 100 hapı bilgi olarak bilinen piyasada sildenafil sitrat tabletleri olarak bulunabilen Vega hapı üç farklı mg ile erkeklere satılmaktadır.50 mg,100 mg ve sildenafil 120 mg olarak piyasada bulabileceğiniz ama eczanede bulamayacağınız Vega hapları gerçek birer sertleştiricidir.

Vega hapları penisinize giden kanı arttırır ve en önemlisi kan akışını hızlandırarak penisinizi oksijen ile doldurur. Bir bakıma enerji verir Vega hapı ve bunun yanında bunu cinsel gücü arttırarak ve cinsel isteği maksimize ederek yapar.

Vega 100 mg İçeriği

Vega 100 hapı bilgi sitemizden hapın içerisinde bulundurduğu afrodizyak etkili ve libido yükseltici maddelerle tam da yatakta partnerini şaşırtacak bir cinsel performans sergilemek isteyenler için vardır. Vega hapı aynı zamanda bir geciktiricidir de.

O sizi geciktirerek hayal edemeyeceğiniz yatak performansını sergilemeniz sağlar ve partnerinizle olan cinsel ve duygular bağları sağlamlaştırır. Bu özelliğiyle Vega hapı ilişki yapıcı ve ilişki kurtarıcıdır.

Vega 100 hapı etkileri

Vega 100 hapı etkileri bakımından son derece şaşırtıcı, mutlu edici ve olağanüstüdür. Onu bedeninizde hissetmeye başladığınızdan itibaren kan basıncınızın arttığını da hissedebilir kalbinizin atış seslerinin yükseldiğini duyumsayabilirsiniz.

Vega 100 hapı başlangıçta böyle etkiler uyandırsa ve gösterse de cinsel bir uyaran sayesinde Vega 100 mg hapı penisinizi çok kısa bir sürede erekte edecek, kaldıracak ve saatler boyunca penisinizi dik halde tutacaktır. Bu da tabii psikolojik bir tatmin sağlayacak ve mutlu edecektir.

Bazı kullanıcılar 8 saatte Veganın etkisinin geçtiğini söylemekte bazı kullanıcılar ise 24 saate varan etkilerinden bahsetmektedir. Gördüğümüz gibi etki süreleri kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Vega hapını buna göre kullanmalı ve tedbirli olmak durumundasınız.

Vega 100 hapı kullanımı

Vega 100 hapı kullanımı açısından gayet pratik ve basittir. Ancak Vega hapı doğru kişiler tarafından doğru nedenlerle doğru zaman ve yerde doğru kişilerce kullanılmalıdır. Bunu öncelikle söylememiz gerekir.

Vega hapı ilişkiden yaklaşık olarak 1 saat önce bol suyla alınmalıdır. Bol su diyoruz. Bunun bir sebebi hatta birden fazla cevabı var çünkü. Bol su içmek sizi cinsel ilişki sırasındaki aşırı susuzluk hissinden kurtaracaktır.

Bunun yanında bol su içmek karaciğer yağlanması ve böbrek yetersizliği gibi olası sorunları ortadan kaldıracaktır. Bununla beraber Vega hapı kullanımı sırasında alkol tüketmemeli ve sigara kullanmamalısınız. Yağlı yiyeceklerden de uzak durmak durumundasınız.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA