vega_urunler

Vega 100 4’lü Tablet

Vega 100 4’lü tablet içerisindeki her bir tablet bünyesinde 100 mg dozajında sildenafil sitrat barındırmaktadır. Sildenafil erkeklerde çok sık olarak görülen sertleşme ve ereksiyon sorunlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Sildenafil etkisinin yanı sıra Vega 100 mg tablet bünyesinde barındırdığı doğal bitkisel karışımlar sayesinde erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiş olan birçok cinsel rahatsızlığı etkisi boyunca sona erdirmekte ve tedavi etmektedir.

Bu rahatsızlıklara örnek vermek gerekirse erken boşalma, ereksiyon ve sertleşme sorunu ya da iktidarsızlık gibi rahatsızlıklar erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları cinsel bozukluklardır. Bu gibi durumlarla karşılaşan her erkek cinsel bakımdan performans düşüklüğü yaşamakta ve partneriyle arasındaki ten uyumunu ciddi oranda kaybetmektedir. Böyle bir durumla baş başa kalmak istemeyen erkekler için Orijinal Vega 100 mg tablet uzman doktorlar tarafından üretilmiştir ve yıllardır erkeklerin bu kâbuslarından kurtulmalarını sağlamaktadır.

Vega 100 mg 4’lü Tablet Ne İşe Yarar?

Vega 100 orijinal 4 lü tablet erkek vücudundaki penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlayarak vücuttaki kan akışını hızlandırmakta ve peniste kan dolaşımını arttırmaktadır. Bu etkisi sayesinde kısa bir süre içerisinde peniste güçlü ve uzun süreli bir sertleşme meydana getirmektedir.

Kullanımından kısa bir süre sonra kişide yüksek oranda cinsel istek uyandırmaktadır. Bu etkisi sayesinde cinsel isteksizliği %100 olarak ortadan kaldırır ve çiftlerin tutkulu bir birliktelik geçirmesini sağlar.

Vega 100 mg 4’lü hap erkekte geciktirici etkiye sahiptir. İlişkilerin uzun süre boyunca devam etmesini sağlar ve erkekteki erken boşalma sorununu etkisi boyunca sona erdirerek çiftlere uzun soluklu bir birliktelik imkânı sunar.

Vega 100 4’lü Tablet Kullanımı

Vega 100 4’lü tablet kullanımı ilişkiden ortalama 30 dakika önce yapılmalıdır. Bir adet Vega 100 mg tableti bir bardak su ile tüketmeniz gerekmektedir. Bu uygulamanın ardından etkisini yaklaşık olarak 15 – 20 dakika içerisinde hissettirmektedir ve uyarılmaya bağlı olarak Vega 100 etkisi 3 güne kadar devam edebilmektedir.

Eczane garantili Vega 100 mg tabletler sitemizde orijinal etiketli olarak satışa sunulmaktadır. Vega 100 tablet 7/24 açık olan sipariş hattımız üzerinden Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli kargo imkânıyla ulaştırılmaktadır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA