vega_urunler

Ereksiyon Olabilmek

Ereksiyon olabilmek, Günümüzde ereksiyon olabilmek o kadar da zor değildir. Evet, birçok erkek ereksiyon sorunu yaşamaktadır. Ancak bu sorunu ortadan kaldırmak hiç de zor değildir. Ereksiyon sorunu genelde penise kan gitmemesinden kaynaklanır. Penise kan gitmezse penis güçsüz, etkisiz, işlevsiz kalır ve kendisinden beklenen etkiyi gösteremez. Penisin sürekli olarak dik ve sert olması için penise kan gitmesi gerekmektedir.

Bu kan dolaşımı sayesinde penis de hareketlenecek ve daha aktif, daha canlı, daha aktif hale gelecektir. Piyasada ki en etkili ereksiyon ilaçları arasında vega 100 mg  gibi ilaçlar bulunmaktadır. Bu ilaçlar hap şeklindedir. Piyasada Kamagra olarak bilinen jel şeklindeki ürün de bilinen en iyi ereksiyon ilaçlarından birisidir. Bu ürünler tıbbi tabir ile erektil disfonksiyon tedavisi için kullanılmaktadır.

Ereksiyon Hapları

Ereksiyon hapları piyasa ki en etkili ereksiyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bu hapların içerisinde vega 100 hap gibi etkili markalar bulunmaktadır. Bu hapların içerisinde Sildenafil adlı etken maddesi bulunmaktadır. Bu madde sayesinde penis olabildiğince erekte olmakta ve gece boyunca kalktığı yerden inmemektedir. Vega 100 mg sertleştirici ve geciktirici hap ereksiyon olabilmek için katkısı çok yüksek bir cinsel sağlık ürünüdür.

Bununla beraber bu haplar erken boşalmayı da önlemektedir. Erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke etmekte ve geciktirici bir etki yaratmaktadır. Bu yüzden bu haplar Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak da bilinmektedir. Bu haplar gerçekten de çok etkili ve etkileyici ürünlerdir. Kesinlikle almalı ve kullanmalısınız.

Ereksiyon Hapları Yan Etkileri

Ereksiyon hapları yan etkileri açısından incelendiğinde cinsel ilişki sonrasında mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme, baş dönmesi, baş ağrısı, penis ağrısı gibi yan etki denebilecek sorunlara yol açabilmektedir. Ereksiyon hapları alkol ile kullanılmaması gereken haplardır. Bu hapların alkol ile kullanımı etkiyi azaltabildiği gibi yan etkiyi de artırabilmektedir.

Ereksiyon hapları yüksek yaş grupları tarafından, kalp hastaları tarafından, böbrek yetmezliği gibi problemler yaşayan hastalara pek de tavsiye edilmemektedir. Bu haplar günlük belirli bir dozda kullanılmalıdır. Kesinlikle bu do aşılmamalıdır. Ereksiyon hapları bol su ile içilmelidir. Hapları aldıktan sonra cinsel ilişkiye ön sevişme ile başlamalısınız.

Ereksiyon İlaçlarının Yararları

Günümüzde ereksiyon problemi yaşayan birçok erkek bulunmaktadır. Geçmiş dönemlerde bu sorunun üstesinden gelmek zor olsa da günümüzde artık bu sorunu çözmek çokça basit bir iş haline gelmiştir. Birçok kullanıcı ereksiyon ilaçlarının yararları sayesinde ereksiyon sorunundan kurtulmuş ve cinsel hayatta mutluluğu yakalamayı başarabilmiştir.

Ereksiyon ilaçlarının temel yararı penise sürekli olarak kan göndererek penisi asla kansız bırakmamalarıdır. Şöyle ki ereksiyon problemi aslında penisin kansızlık problemidir. Bu ilaçlarda bu kansızlık problemini ortadan kaldırarak erkeği gece boyunca dik ve sert tutmaktadır. Piyasada biline birçok ereksiyon ilacı bulunmaktadır. vega 100 mg gibi erekte ediciler sayesinde birçok erkek ereksiyon problemini aşmaktadır. Bu ilaçların içerisinde Sildenafil, Verdanafil, Tadalafil gibi etken maddeleri bulunmaktadır.

Ereksiyon İlaçlarının Yan Etkileri

Birçok kullanıcı ereksiyon ilaçlarını kullanmadan önce ereksiyon ilaçlarının yan etkileri konusu üzerine düşünmektedir. Ereksiyon ilaçları bazı ortak yan etkiler göstermektedir. Cinsel ilişki sonrasın da mide bulantısı, baş ağrısı ve baş dönmesi, bulanık görme, penis ağrısı, mide ekşimesi gibi yan etki denebilecek sorunlara neden olabilmektedir.

Viagra, Degra gibi ereksiyon ilaçların alkol ile alınması yan etkilerin şiddetini daha da artırabilmektedir. Hap şeklindeki ereksiyon ilaçlarının dışında Kamagra gibi jel şeklinde ürünlerde bulunmaktadır. Aynı şekilde ereksiyon kremleri de piyasada çokça rağbet görmektedir. Bu ereksiyon ilaçlarını hepsi günümüz erkeklerinin yatakta kurtarıcısıdır. Bunu tüm erkekler çok iyi bir şekilde bilmek durumundadır.

Ereksiyon İlaçlarının Kullanımı

Ereksiyon ilaçlarının kullanımı zannedildiği kadar zor değildir. Eğer hap şekilde olan vega 100 tablet gibi ürünleri kullanacaksanız cinsel ilişkiden yarım saat önce bol su ile kullanmalısınız. Eğer Kamagra gibi bir jeli kullanıyorsanız herhangi bir içeceğe Kamagra yı karıştırarak afiyetle içebilirsiniz. Bununla beraber şunu da eklemek gerekir ki Kamagra’nın alkol ile kullanımı pek de tavsiye edilmemektedir. Krem şeklinde olan ürünlerde ise krmeler güzelce penise yedirilmeli ve krem ile penise masaj yapılmalıdır. Bu ürünlerin hepsi çok etkili ürünlerdir ve günlük belirli dozlarda alınmalıdır. Sağlıklı bir birey 100 mg yi aşmamalıdır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA